Sigal

Farma Net

Në shumicën e rasteve, fshikëza është në gjendje ta ruajë urinën deri sa ta bëjë të përshtatshme për të shkuar në tualet, zakonisht 4-8 herë në ditë. Ata që shkojnë në tualet më shumë se 8 herë në ditë dhe zgjohen gjatë natës, mund të kenë pirë më shumë ujë/lëngje seç duhet ose disa faktorë të tjerë mund të sinjalizojnë një problem...        Lexo te plote
Doktor Lluka Heqimi, pjesë e stafit "Te Stela Resort" tregon për një model që do të krijohet për një rënie të shëndetshme nga pesha. [caption id="attachment_20151" align="alignright" width="500"] Dr. Lluka Heqimi duke u konsultuar me pacientet fituese të konkursit "Të dobësohemi...        Lexo te plote


Informimi dhe edukimi i publikut për Efiçensën e Energjisë dhe Kredinë për Efiçensën e Energjisë vjen përmes faqes http://www.aab.al përgatitur nga Projekti i Efiçensës së Energjisë i Korporatës Financiare Ndërkombëtare.

Gazeta Shëndeti në treg!

gazeta

Sondazh

A duhet të largohen nga puna mjekët që s'kanë plotësuar kreditet?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...

LIFESTYLE

Ata jetojnë 120 vjet, lindin fëmijë pas të 65-ave dhe nuk i njohin sëmundjet!

Çfarë ndodh kur kaloni të 40-tat

Disa  fakte që duhet të dinë pesimistët
TURIZEM MJEKESOR

Turizmi familjar, “shija” e tradicionales

“Lumi i Bekuar”, ujërat kurativ të Bënjës

Burimet e ujërave termale kurative në Shqipëri
KUZHINE

Limonata me xhenxhefil që ju ndihmon të humbisni peshë dhe të qëndroni të shëndetshëm

Çaji tashmë mund të përdoret dhe në gatime

Ja si të përdorni letrën e aluminit (siç nuk e keni imagjinuar ndonjëherë)
MJEKESI ALTERNATIVE

Bëni këtë lëng në shtëpi si ilaç për të qetësuar të gjitha dhimbjet

Pastroni arteriet e zemrës me këto 3 përbërës

Ilaç natyral kundër infeksioneve dhe dyllit të veshit (mund ta bëni në shtëpi)