Përshtati në shqip për “shendeti.com.al”: D.Bardhi

Çdo sezon ka artikujt e saj të veçantë të veshjes që ju bën të dukeni bukur dhe me stil. Për sezonin e dimrit 2016-2017 gazeta Shendeti ju sugjeron 10 produktet më esenciale të dimrit, në mënyrë që të dukeni bukur, me stil dhe sigurisht që ngrohtë.

Xhinse të ngushta

xhinse-te-ngushta

 

Triko kashmiri

triko-kashmiri

 

Kapele

kapele

 

Pallto me ngjyra dhe stile të ndryshme

pallto

 

Çizme mbi gju

cizme-mbi-gju

 

Fustane të trasha

fustan-i-trashe

Shall i madh “batanije” me ngjyra dhe dizanje të ndryshme

shall-i-madh

Golf pas trupit

golf

Xhaketë lëkure

xhaketw-lwkure

Gjysmë çizme

gjysmecizme

Burimi: ELLE