Archive for: dollap

E pabesueshme/ Shikoni se si 2-vjeçari i shpëton jetën binjakut

Përshtati në shqip për gazetën Shëndet+ dhe Shendeti Online: Blertina Koka Heronjtë nuk janë vetëm të mëdhenj. Ata janë të të gjitha përmasave dhe formave, përfshirë edhe fëmijë të vegjël. I tillë është edhe një 2-vjeçar...