Kryefaqja Lajm kryesor 7 shenjat që paralajmërojnë për dëmtim nervor

7 shenjat që paralajmërojnë për dëmtim nervor

0
Shpërndaje

Mpirje, ndjesi si shpimi me gjilpërë ose djegie

Kjo ndjesi mund të fillojë nga duart ose shputat dhe të përhapet në krahë ose këmbë. Nëse këto ndjesi bëhen të herëpashershme, duhet të konsultoheni me një mjek.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here