Kryefaqja Lajm kryesor 7 shenjat që paralajmërojnë për dëmtim nervor

7 shenjat që paralajmërojnë për dëmtim nervor

0
Shpërndaje

Po djersitni më shumë ose më pak seç duhet

Mund të jetë një shenjë që nervat të cilat transmetojnë informacione nga truri në gjëndrat e djersitjes mund të jenë të dëmtuara. Mjeku mund t’ju rekomandojë që të bëni analiza për të matur nivelet e djersitjes dhe të rrahjeve të zemrës.

Burimi: Prevention / Shendeti.com.al

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here