Kryefaqja Box 4 Ju janë ënjtur këmbët? Ja cilat mund të jenë shkaqet

Ju janë ënjtur këmbët? Ja cilat mund të jenë shkaqet

0
Shpërndaje

Keni probleme me qarkullimin e gjakut

qarkullim-i-gjakut

Nëse të dyja këmbët ju janë ënjtur, dhe për asnjë arsye nga faktorët e mësipërm, mund të keni një problem me qarkullimin e gjakut, siç janë venat variçoze (venat nuk e transportojnë gjakun në zemër por e depozitojnë në këmbë, ose në raste më të rralla, mpiksje të gjakut.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here