Kryefaqja Dieta Ushqimet më të mira (dhe ato më të këqijat) për mëlçinë

Ushqimet më të mira (dhe ato më të këqijat) për mëlçinë

0
Shpërndaje

Brokoli

Shtoni shumë perime në dietë nëse doni të mbani mëlçinë të shëndetshme. Brokoli mund të jetë pjesë e kësaj strategjie. Disa studime sugjerojnë se kjo perime mund të ofrojë mbrojtje kundër dhjamosjes së mëlçisë jo nga alkooli. Brokoli është shumë i shijshëm nëse e piqni me pak hudhra dhe uthull molle.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here