Kryefaqja Estetike Ushqimet që rrisin prodhimin e kolagjenit, për rini të përhershme

Ushqimet që rrisin prodhimin e kolagjenit, për rini të përhershme

0
Shpërndaje

Karota

Vitamina A ndihmon në rigjenerimin e kolagjenit të dëmtuar, prandaj konsumoni ushqime me pigment portokall, si karota, kungulli dhe patatet e ëmbla, që janë të pasura në vitaminë A, për të mbajtur lëkurën të shëndetshme.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here