Kryefaqja Box 6 8 minuta në ditë dhe një trup fantastik në një muaj (Video)

8 minuta në ditë dhe një trup fantastik në një muaj (Video)

0
Shpërndaje

Videoja e mëposhtme tregon disa ushtrime të thjeshta që mund t’i bëni çdo ditë dhe do të ndryshojnë pamjen tuaj fizike në më pak se 4 javë. Nuk keni përse të shkoni në palestër apo të blini ndonjë pajisje të veçantë – gjithçka që ju duhet është vendosmëri dhe 8 minuta në ditë…

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here