Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Dermatologji Dr. Albana Lufi

Dr. Albana Lufi

4
Shpërndaje

Dermatologe

Cel: +355 69 40 61 001

E-mail: albanalufi@yahoo.com

Spitali i Traumës, Tiranë

4 Komente

  1. doktor pershendetje.jam nji 58vjecar dhe para 8 muajesh me jan cfaqu ca shenja ne forme rrethi me diameter rreth 5cm me pucra te kuqe ne pjesen e perparme pak sa mbi nockat e kembes,po asht edhe ne pulpen ete njejtes kemb me kruhet forte.te lutem cfar mjekimi me rekomandon.

  2. Si mund tia bej goces se mi kan dal pucra si me uje te verdha ne kembet dhe ne krahet nje here i ikin njer i vin.. e kam tre javeshe mundet te me rekimandoni ndo nje mjekim ju lutem

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here