Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Dermatologji Dr.Sh.M. Blerta Gjoni

Dr.Sh.M. Blerta Gjoni

4
Shpërndaje

Blerta GjoniDermatologe

Poliklinika Qendrore, Tiranë

+355672069962

Shpërndaje
Artikulli MëparshëmDr. Luftime Bruka
Artikulli TjetërDr. Spiro Dama

4 Komente

  1. pershendetje doktoreshe jam nje zonje dhe kam gati disa muaj qe me kane dale disa pucra dhe tani me jane bere si njolla kafe jam vizituar ne spitalin e tiranes dhe nga biopsia me thane qe eshte licen rubber plac a ka sherim kjo semudje se po bej shume kohe dhe nuk po sherohem ju pershendetzhaneta nga korca

  2. Pershendetje doktoresh kam nje pyetje nena ime ka Problem me lekur , ju ka shfaq nje semundje ne lekur ,diagnosa e saj eshte Dermatitis Bullosa Pemphigoid susp Sermatitis intertrigiosa Sub mamaris…..
    Nena ime eshte 78 vjeqare per her te pare ju kann shfaq ne vitin 2014 , kurse tash perseri ju kann shfaq , kam deshire ta dije shkakun perse shfaqen keto , dhe kam deshire ta dije a eshte sheruese , dhe prej nga vjen kjo semundje , APO si me than me fjal tjera qka ndikon qe perseritet kjo semundje , dhe qfar propozimi keni per tu sheruar

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here