Kryefaqja Box 2 I sëmuri shtrihet pranë ambulancës në QSUT, fajëson Ramën për gjendjen e...

I sëmuri shtrihet pranë ambulancës në QSUT, fajëson Ramën për gjendjen e tij (Video)

0
Shpërndaje

Ditën e sotme, në ambientet e jashtme të spitalit “Nënë Tereza” një i sëmurë është rrëzuar nga karrigia me rrota në të cilën ndodhej dhe është shtrirë pranë ambulancës.

Ndërkohë që mjekët kërkojnë ta ngrenë, në gjendje shumë të rënduar ai i shan ata dhe nuk i lejon.

Në video dëgjohet tek shan edhe kryeministrin Rama, duke e akuzuar se vetëm për shkak të tij ai është në këtë gjendje.

Raportuesi në vendngjarje, i cili ka dërguar videon pranë JOQ, thotë se nuk e dinë me siguri nëse ishte person me probleme psikike, ishte i dehur, apo i revoltuar për gjendjen në të cilën ndodhej, por pamja ishte shumë e trishtë sot përballë QSUT-së.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here