Kryefaqja Aktualitet Shuhet nga jeta drejtori i birrës Peja, shkak COVID-19

Shuhet nga jeta drejtori i birrës Peja, shkak COVID-19

0
Shpërndaje

Gazetare: Klevisa GJIKA

Ernest Jusufi, drejtori i birrës Peja, ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit.

Lajmi u bë i ditur nga gazetari Adriatik Kelmendi përmes një postimi në rrjetin social facebook.

“Ernest Jusufi, një afarist shembullor dhe një shok i mirë. Ngushëllime familjes dhe miqve të shumtë!”, shkruan Kelmendi.

Kujtojmë se Ernest Jusufi ka qenë i shtruar në spitalin Infektiv në Shkup pasi u konfirmua i prekur me COVID-19. Për fat të keq, gjendja e tij shëndetësore u rëndua një ditë më parë dhe ai nuk mundi ta fitojë betejën me COVID-19.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here