Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Dermatologji Dr. Ardiana Sinani  

Dr. Ardiana Sinani  

7
Shpërndaje

Celular: 0664089320

E-mail:  diana_sinani@yahoo.com

Specialitetet:     Dermatologji

7 Komente

 1. Pershendetje doktoresh kame nej pyetje jame nje vajze 16 vjeçe dhe prej lindjes kam nje shenje ne doren e majte si nje lloje xhandrre dhe dua te di a ka sherim

 2. Mirembrema
  Jam nje stundentesh e Universitetit Juridik te Udines (ne Itali). Jam duke bere tezen persa i perket perballimit midis sistemit italian e Shqiptar. Argumenti im eshte konsenti i informuar. Kam kerkuar disa ligje on line por nuk me mjaftojn. Ju jeni nje doktoresh: mund te me ndihmoni? Ju lutem shume.

 3. Pershendetje!
  Kam ni problem ne lidhje me skuqjen e faqeve.
  Faqet qendrojn nonstop te skuqura. Kjo percillet prej se km qen i vogel!
  Lus per mirkuptim

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here