Kryefaqja Dieta Bark i sheshtë për vetëm 2 javë?! Po, është e mundur falë...

Bark i sheshtë për vetëm 2 javë?! Po, është e mundur falë kësaj pije (Video)

0
Shpërndaje

Po kërkoni për një pije të ftohtë, të shijshme, që parandalon shtimin në peshë? Mos kërkoni  më shumë. Ju duhen vetëm 3 përbërës për të përgatitur pijen ideal për rënien në peshë: grejpfrut, mjaltë dhe uthull molle.

Kjo pije:

  • Djeg dhjamin
  • Përshpejton metabolizmin
  • Pastron toksinat nga trupi
  • Forcon imunitetin

Përbërësit:

  • 1 filxhan lëng grejpfruti (portokall i shartuar me shegë)
  • 1 lugë çaji mjaltë
  • 2 lugë çaji uthull molle

I kombinoni të gjitha përbërësit dhe konsumojeni dy herë në ditë, në mëngjes me stomakun bosh dhe në darkë para se të flini.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here