Kryefaqja Box 4 Dieta e emergjencës: 3 kg në 3 ditë

Dieta e emergjencës: 3 kg në 3 ditë

0
Shpërndaje

Dieta me patate është thjesht e mahnitshme. Në vetëm 3 ditë ju keni mundësinë të humbisni 3 kilogramë dhe të ktheheni në një gjendje perfekte, fiks për fustanin tuaj. Përbërësi kryesor i kësaj diete është patatja, që vjen e kombinuar  me kosin me yndyrë të ulët.

Ndiqni udhëzimet e duhura të kësaj diete:
Dita 1
Mëngjesi: Një patate e zierë pa kripë dhe një filxhan kos
Dreka: Dy patate të ziera pa kripë dhe një gotë kos
Darka: 2 gota kos
Dita 2
Mëngjesi: Një filxhan kos
Dreka: Dy patate të ziera pa kripë dhe një gotë kos
Darka: Një patate e zier pa kripë dhe një filxhan kos
Dita 3
Mëngjesi: Një patate e zier pa kripë
Dreka: Dy patate të ziera pa kripë dhe një gotë kos
Darka: Një filxhan kos
Patatja është një produkt i cili ka pak kalori, dhe nga ana tjetër kosi rregullon sistemin e tretjes, heq ujin e tepërt dhe toksinat nga trupi juaj.

KUJDES!!! Dietat nuk jane te shendetshme. Konsultohuni me mjekun apo dietologun para se te mbani diete/shendeti.com.al

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here