Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Hematologji Dr. Arben Ivanaj

Dr. Arben Ivanaj

2
Shpërndaje

Arben Ivanaj (1)Hematolog, QSUT

Celular: 0662068016

Shpërndaje
Artikulli MëparshëmDr. Afërdita Xhetani
Artikulli TjetërDr. Bardhyl Popa

2 Komente

  1. Pershendetje, deshirojë të kem një kontakt me ju Z. Dr.Arben Ivanaj, në lidhje me një sëmundje hermatologjike të nënës sime. Jamë vendase nga Kosova dhe dua të ju pyes disa pyetje në lidhje me sëmundjen pë rarsyje se nëna ime nuk është në gjendje të vijë të ju vizitoj. Shfrytëzojë rastin të ju pyes edhe ku gjendeni në ordinancë apo në ndonjë spital në Shqipëri? Adresa?
    Nëna ime është 67 vjeçare edhe ankohet nga humbja e trombocitece që shkakton pagjaksi në të njejtën kohë ka dhe shëmundje tjera si Diabeti, Tensioni lart. Poashtu ka edhe dhimbje koke të shumtë si dhe trupi?
    Me, shresë se do të më ktheni përgjigjen benda një kohe sa më të shkurt. Ju faliminderit
    Agodita Alibajro
    Gjakovë,Kosovë.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here