Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Sëmundje infektive Dr. Arjan Harxhi

Dr. Arjan Harxhi

1
Shpërndaje

arjan-harxhiPunon tek spitali infektiv

Cel: 0682202530

 

Kush është mjeku Arjan Harxhi

Diplomuar në Universitetin e Tiranës në vitin 1988, si mjek i përgjithshëm.

Në vitin 1993 diplomohet si mjek infeksionist në Fakultetin e Mjekësisë.

Në 2004-n emërohet doktor i shkencave mjekësore, ndërsa në 2010-n, profesior i asociuar.

Në janar – korrik 1996 kryen specializim klinik në fushën e infeksionit HIV dhe AIDS në Universitetin e Kalifornisë, San Diego, SHBA.

Në periudhën 1999-2000 kryen masterin për sëmundjet seksualisht të transmetueshme dhe HIV dhe AIDS në Angli.

Është pedagog te Fakulteti i Mjekësisë.

Kryetar i Shoqatës Shqiptare të Infektivologjisë.

1 Koment

  1. Pershendetje!
    Me falni i nderuar doktor a ka mundesi me pa jap ni pergjigje rreth ksaj bakterje S.aurus se a mund te izolohet se un e kam ba ni analiz te spermokultures dhe ka dal kjo bakterje po kam perdor 10 dit antibiotik po prap eshte .A ka mundesi me largu dhe si .
    Ju faleminderit.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here