Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Sëmundje infektive Dr. Paskuela Dano

Dr. Paskuela Dano

1
Shpërndaje

Emri: Paskuela Dano

Specialiteti: Mjeke infeksioniste

Paskuela DanoEmail: paskuela@yahoo.com

Telefon: 069 27 11 682

Biografia

Dr. Paskuela Dano është diplomuar në vitin 2009 për mjekësi të përgjithshme në Universitetin e Tiranës.

Nga shkurti 2011- mars 2015 ajo ka punuar në Departamentin e Sëmundjeve Infektive pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”.

Pas kësaj periudhe ajo nis punë në Qendrën e Specialiteteve Nr.2 si mjeke infeksioniste.

Ndërkohë që  më parë ka punuar edhe pranë Qendrës Shëndetësore Nr.4 në Tiranë.

1 Koment

  1. Perhsendetje !
    Jam nje prind nga qyteti i Fierit quhem Asim Heqimaj, kam nje djal student , 22 vjec, ka nje problem, pre 4 javesh ka nje diarre cdo dite , ka bere analizen e fece parazit dhe dolen te pastra , gjithashtu beri dhe nje analize per Candida e cila doli pozitive, mori medikamente per rregullimin e mikroflores se organizmit, si dhe nje medikament i quajtur cinistin, per 20 dite , por edhe pse kane kaluar 10 dite vazhdon i njejti problem , kete mjekim e ka marre ne spitalin infektiv ne tirane, por atje nuk i kane bere analiza te tjera .ju lutem nese me ndihmoni pasi kete problem ka edhe e fejuara e tij dhe jam shum i shqetesuar , pasi imuniteti i tyre ka rene dhe shfaqin munges fuqie.Ju lutem.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here