Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Dermatologji Dr. Violeta Dajçi

Dr. Violeta Dajçi

2
Shpërndaje

Dermatologe

Cel: +355672083980, +355692498104

E-mail: violetadajci@live.com

2 Komente

  1. Pershendetje doktoresh kam nje pyetje nena ime ka Problem me lekur , ju ka shfaq nje semundje ne lekur ,diagnosa e saj eshte Dermatitis Bullosa Pemphigoid susp Sermatitis intertrigiosa Sub mamaris…..
    Nena ime eshte 78 vjeqare per her te pare ju kann shfaq ne vitin 2014 , kurse tash perseri ju kann shfaq , kam deshire ta dije shkakun perse shfaqen keto , dhe kam deshire ta dije a eshte sheruese , dhe prej nga vjen kjo semundje , APO si me than me fjal tjera qka ndikon qe perseritet kjo semundje , dhe qfar propozimi keni per tu sheruar

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here