Kryefaqja Box 4 Ja disa mënyra të thjeshta për të stiluar këmishën tuaj! (Ndiqni videon)

Ja disa mënyra të thjeshta për të stiluar këmishën tuaj! (Ndiqni videon)

0
Shpërndaje

Përgatiti për gazetën “Shëndet+”: Elena Beta

Në stinën e nxehtë të verës këmishat janë një veshje e përshtatshme për t’u dukur bukur dhe për të qëndruar të freskët. Kombinimi dhe stilimi i tyre është një punë më vete që kërkon kreativitet, por kjo video jua lehtëson punën… Për të mësuar më shumë hidhini një sy kësaj video dhe me siguri nuk do të zhgënjeheni!

Burimi: Glamour/http://shëndeti.com.al

 

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here