Kryefaqja Aktualitet Komiteti i ekspertëve zbulon masat e reja, sezoni i provimeve do të...

Komiteti i ekspertëve zbulon masat e reja, sezoni i provimeve do të kryhet në auditore

0
Shpërndaje

Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi këtë të mërkurë që të lejohet hapja e auditorëve të universiteteve vetëm për procesin e konsultimeve dhe sezonin e provimeve.

Po ashtu është vendosur që të hiqet masa e karantinës 14-ditore me Greqinë dhe Maqedoninë e Veriut.

Ndërkohë ministrja Manastirliu tha se do të vijojnë të  mbeten në fuqi rregullat e tjera që kanë të bëjnë me grumbullimet dhe orën policore.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here