Kryefaqja Box 2 Limon dhe kastravec, si të përgatisni kombinimin që djeg kalori

Limon dhe kastravec, si të përgatisni kombinimin që djeg kalori

0
Shpërndaje

Kjo është një pije shumë e thjeshtë dhe ju ndihmon të humbisni kalori gjatë ditës.

kastravec mentePërbërësit:

  • 1 limon
  • 1 kastravec
  • 1 lugë gjelle xhenxhefill
  • 1 lugë gjelle lëng aloe Vera
  • Pak  majdanoz
  • ½ gotë ujë

Thjesht shtoni përbërësit së bashku, përziejini mirë  dhe pini një gotë para se të flini, nivelet e yndyrës do të zvogëlohen, sidomos yndyra në bark. Në qoftë se e pini çdo natë dhe pas zgjimit bëni disa ushtrime për rreth 30 minuta, do të shikoni rezultate në vetëm pak ditë.

Si është e mundur kjo? Përbërësit në pije janë të gjithë të provuar se shërbejnë për të shpejtuar procesin e tretjes. /Përgatiti për “Shëndet+”: Elena Beta

Për mbipeshën mund të lexoni edhe:

https://shendeti.com.al/dr-lluka-heqimi-mbipesha-shkaqet-dhe-si-mund-te-trajtohet/

https://shendeti.com.al/te-dobesohesh-shendetshem-mirela-dieta-qe-me-dyfishoi-peshen/

https://shendeti.com.al/sallate-dietike-recete-nga-stela-resort/

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here