Kryefaqja Aktualitet Manastirliu apel studentëve: Vaksinohuni para nisjes së Universitetit, muaji gusht i hapur...

Manastirliu apel studentëve: Vaksinohuni para nisjes së Universitetit, muaji gusht i hapur për vaksinim

0
Shpërndaje

Nëpërmjet një postimi në Facebook Manastirliu ka lajmëruar se i gjithë muaji gusht, do të jetë i hapur për të kryer vaksinën anti COVID-19. Manastirliu thotë se tashmë është shansi i studentëve përderisa gushti do të jetë për vaksinimin e gjithë moshave mbi 18 vjeç.

Postimi

Ministrja Ogerta Manastirliu nga qendra shëndetësore nr.1 në Tiranë ka ftuar të moshuarit që ende nuk e kanë kryer vaksinën por edhe studentët dhe çdo qytetar +18 vjeç të paraqiten në qendrat shëndetësore ose në qendrën më të afërt të vaksinimit me kartën e identitetit, për të kryer vaksinën antiCOVID.

 

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here