Kryefaqja Aktualitet Muaji i hapur i vaksinimit/ Manastirliu thirrje qytetarëve: Shfrytëzoni mundësinë

Muaji i hapur i vaksinimit/ Manastirliu thirrje qytetarëve: Shfrytëzoni mundësinë

0
Shpërndaje

Përmes njoftimit në facebook, Manastirliu i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të shfrytëzojnë muajin e hapur të vaksinimit, që nisi nga 1 deri në 31 gusht, dhe të marrin vaksinat kundër COVID-19.

Postimi:

“MIRËMËNGJES

dhe me ftesën që të shfrytëzoni muajin e hapur të vaksinimit për të gjitha moshat, ju uroj një ditë të mbarë” shkruan Manastirliu.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here