Kryefaqja Box 5 Një recetë që ju ndihmon në problemet me shikimin

Një recetë që ju ndihmon në problemet me shikimin

0
Shpërndaje

Një nga mjetet më të mira natyrore për të përmirësuar shikimin tuaj si dhe për të pasur lëkurë të bukur në zonën rreth syve është kjo recetë e thjeshtë. Procesi i përgatitjes së saj është gjithashtu mjaft i lehtë dhe efikas.

 

Çfarë ju duhet:

  • 3 hudhra
  • 10 lugë gjelle mjaltë organik
  • 200g vaj liri
  • 4 limona

Zhvishni hudhrat nga lëkura, prisni limonin në copa të vogla dhe vendosini në një kavanoz qelqi pastaj shtoni hudhër, mjaltë dhe vaj liri. Përzieni të gjithë përbërësit dhe duke përdorur një lugë druri. Merrni 1 lugë çaji para çdo vakti, 3 herë në ditë nga kjo përzierje.

Ky kombinim jo vetëm do t’ju përmirësojë shikimin, por në të njëjtën kohë do të bëjë lëkurën tuaj të duket më e bukur.

Burimi: healthyfood /shëndeti.com.al

 

 

 

Fara që ju jep shëndet dhe bukuri ndodhet shumë pranë jush…

Farat dhe bimët e lashta

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here