Kryefaqja Box 2 Shpresë për meshkujt që duan të rrisin penisin

Shpresë për meshkujt që duan të rrisin penisin

3
Shpërndaje

Përshtati për gazetën “Shëndet+”: B. Koka

meshkuj

Madhësia e organit seksual luan një rol shumë të madh në burrërinë e një mashkulli. Meshkujt që kanë organ të vogël ndihen  më pak burrëror dhe tërheqës kundrejt femrave. Këto ndjenja të paaftësisë mund të çojnë në depresion, probleme me intimitetin, madje edhe në vetëvrasje.

Një urolog nga Beverly Hills, dr. James Elist, ka zhvilluar një procedurë revolucionare për rritjen e organit mashkullor, duke zgjuar kështu një shpresë të re për meshkujt që kanë organ të vogël seksual.

Nëpërmjet një silikoni që futet në penis, rritet gjatësia dhe rrethi tij me rreth 5 cm. Dr. Elist tregoi për Daily Mail se pacientët mund të zgjedhin mes 3 madhësive të transplantit: i madh, ekstra i madh dhe dyfish ekstra i madh. Kirurgu e shpjegon kështu këtë zgjedhje: “Asnjë nuk do organ të vogël ose mesatar”.

Silikoni është pak a shumë i ngjashëm me atë që përdoren për rritjen e gjoksit, vetëm se materiali është më i butë dhe është në formën e penisit, duke e mbuluar kështu në të gjithë gjatësinë e tij.

Burimi: Daily Mail / https://shendeti.com.al/

3 Komente

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here