Kryefaqja Aktualitet Pacienti me COVID-19 u hodh nga kati i dytë i QSUT, reagon...

Pacienti me COVID-19 u hodh nga kati i dytë i QSUT, reagon policia

0
Shpërndaje

Më datë 10.11.2020, rreth orës 12:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi R.B., 69 vjeç.

Policia e Tiranës në një informacion paraprak bën me dije se ai ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të saj.

Tiranë/informacion paraprak.

Më datë 10.11.2020, rreth orës 12:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi R.B., 69 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here