Kryefaqja Box 2 Pambuk në qerpikë? Ja për çfarë shërben! (Video)

Pambuk në qerpikë? Ja për çfarë shërben! (Video)

0
Shpërndaje

Përgatiti për gazetën “Shëndet+’: Elena Beta

qerpikeKur është fjala për qerpikët shumica e femrave kërkojnë gjithmonë mënyra të reja për t’i pasur ato sa më të gjata dhe natyrale.

Një vajzë shfrytëzoi pak pambuk për të arritur rrezultate të shkëlqyera lidhur me gjatësinë e qerpikëve të saj. Ajo e ndan këtë truk me të gjithë, duke shpjeguar procesin dhe efektet e mrekullueshme që mbeten pas!

Ju nevojiten:

  • Rimel
  • Pambuk
  • Një fyrçë e vogël qerpikësh

Aplikoni një shtresë rimel mbi qerpikë, më pas me ndihmën e një furçe rimeli merrni pak pambuk dhe persërisni procesin e lyerjes së qerpikëve si zakonisht. Me rimelin e mëpërshëm aplikoni edhe një shtresë tjetër. Kjo metodë është tepër efektive, për të gjitha ju vajza që doni qerpikë të gjatë dhe doni të eleminoni produktet fallco nga përdorimi. Video më poshtë do t’ju instruktojë më mirë lidhur me këtë procedure!

Burimi: topnaturaltips.com/https://shendeti.com.al

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here