Kryefaqja Dieta Receta që lufton gjithcka

Receta që lufton gjithcka

0
Shpërndaje

Blerina Bombaj

bleri 2

Dietologe klinike

Nëse ka një kombinim që mund të bëjë mrekulli për shendetin është ky.

Mjaltë të pastër-2 lugë të vogla
Vaj lini ose argani ose thjeshte vaj ulliri të mirë – 2 lugë të vogla
Turmerik -1/2 lugë të vogël
Lëng limoni ose portokalli – 2 lugë të vogla
Përzieni mirë dhe konsumojeni esëll cdo mëngjes.
Ky kombinim është një antiinflamator mjaft i fuqishëm që lufton veprimtaritë kancerogjene, forcon imunitetin dhe mbron arteriet!
*kërkoni turmerik organik në dyqanet përkatëse.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here