Kryefaqja Dieta Recetë për të pastruar mushkëritë sindomos për duhanpirësit

Recetë për të pastruar mushkëritë sindomos për duhanpirësit

0
Shpërndaje

Ditologe klinike

Rolina Naco

rol 1

rol 3rol 4Në një litër ujë do të hidhni 100 gr gjethe pishe dhe pak xinxer të cilat pasi të zjejnë i lëmë për 2 orë më pas i shtojmë lëng nga 2 limona ose portokall dhe mjaltë organik. Mund të konsumoni 1filxhan cdo mëngjes!

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here