Kryefaqja Aktualitet Rita Ora apel nga plazhi: Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime

Rita Ora apel nga plazhi: Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime

0
Shpërndaje

Gazetare: Klevisa Gjika

Rita Ora nuk lë moment pa bërë kujdes. Këngëtarja me origjinë shqiptare, edhe pse është me pushime, kërkon të rrisë frymën ndërgjegjësuese tek ndjekësit e saj në rrjetet sociale për të bërë kujdes.

Përmes llogarisë së saj në instagram ajo i kërkon të gjithëve të vendosin një maskë, sikurse ajo ka bërë, për të respektuar masat dhe mbi të gjitha për të mbrojtur veten nga një infektim i mundshëm.

“Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita bashkëngjitur fotove të publikuara, ku natyrisht vihet re lehtësisht edhe kombinimi i mjetit mbrojtës me bikinit e përzgjedhura nga këngëtarja.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here