Kryefaqja Aktualitet “Tetorit Rozë”, 4331 ekzaminime dhe mamografi në 15 ditët e para...

“Tetorit Rozë”, 4331 ekzaminime dhe mamografi në 15 ditët e para të muajit të ndërgjegjësimit ndaj kancerit të gjiri

0
Shpërndaje

 

Burimi: Shqiptarja.com

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here