Kryefaqja Aktualitet Trishtuese/ I riu që u vetëvra në spitalin COVID-2, djali i stilistes...

Trishtuese/ I riu që u vetëvra në spitalin COVID-2, djali i stilistes së njohur

0
Shpërndaje

Mëngjesin e sotëm u raportua për një lajm tragjik për një të ri që u vetëhodh nga kati i 3-të në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë.

Pas konstatimeve të bëra, zbulohet se 29-vjeçari është i biri i stilistes së njohur në Durrës, Lira Koça dhe kreut të Njësisë Administrative nr. 2 Leonard Koça.

I riu ndodhej në spital prej 7 ditësh dhe ishte drejt shërimit. E gjithë ngjarja ka ndodhur brenda pak çastesh. Infermierja ka shkuar në dhomën e tij për t’i bërë injeksionin, por është larguar për të marrë një tjetër medikament që s’e kishte me vete.

Në atë moment i riu është ngritur nga krevati dhe është hedhur nga dritarja. Kur infermierja është kthyer, ajo s’e ka gjetur pacientin në dhomë.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here