Kryefaqja Covid-19 U hodh dje nga kati i dytë i Infektivit, ndërron jetë 69-vjeçari...

U hodh dje nga kati i dytë i Infektivit, ndërron jetë 69-vjeçari me COVID

0
Shpërndaje

R.G 69-vjeçari i infektuar me COVID i cili u hodh ditën e djeshme nga kati i dytë i spitalit infektiv dhe shpëtoi, ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Ngjarja ndodhi dje rreth orës 12:30 dhe pacienti ishte shtruar para dy ditësh në spitalin COVID/1 në Tiranë.

 

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here