Kryefaqja Aktualitet Vdekje e dyfishtë në maternitetin e Kukësit: Humb jetën foshnja dhe nëna...

Vdekje e dyfishtë në maternitetin e Kukësit: Humb jetën foshnja dhe nëna e 6 fëmijëve

0
Shpërndaje

Nëna e 6 fëmijëve ka humbur jetën në maternitetin e Kukësit së bashku me fëmijën e saj të 7-të.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur një ditë më parë. Mësohet e policia ka nisur hetimet në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.

Deri më tani flitet për një vdekje natyrale, por hetimet do të zbardhin në fund se cili është shkaku i vërtetë i vdekjeve.

Familjarët kanë kërkuar hetimin e vdekjes së shtetases N.P, 40 vjeçe dhe foshnjes së saj, ndërsa mjekësia ligjore ka shkuar për të bërë hetimet.

Gruaja do të sillte në jetë fëmijën e 7-të, por e ka lindur të vdekur, ndërsa ka humbur jetën edhe ajo vetë.

Burimi: Balkan Web

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here