Kryefaqja Box 4 9 muajt e foshnjës në barkun e nënës!

9 muajt e foshnjës në barkun e nënës!

0
Shpërndaje

Përgatiti për “Shëndet+”: Daniela Bardhi                                                 

A e dinit se sa i mrekullueshëm është zhvillimi i foshnjes në barkun e nënës?! Kjo video do t’ju tregojë se si fëmija zhvillohet dhe jeton brenda barkut të nënës që nga ngjizja e deri në momentin që lind. Videoja e kompjuterizuar është mundësuar nga disa shkencëtarë dhe është shumë e saktë.

Shikoni mrekullinë më të vërtetë të jetës:

 

 

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here