Kryefaqja Lajm kryesor 10 shenjat fizike që paralajmërojnë se po kaloni në depresion

10 shenjat fizike që paralajmërojnë se po kaloni në depresion

0
Shpërndaje

Depresioni mund të prekë trupin dhe mendjen. Njihuni me simptomat fizike që paralajmërojnë se po kaloni në depresion:

  • Probleme me gjumin
  • Dhimbje koke
  • Probleme me shëndetin seksual dhe riprodhues
  • Dhimbje të muskujve dhe kockave
  • Nervozizëm
  • Dhimbje të shpinës
  • Lodhje dhe plogështi
  • Ndryshime në oreks ose peshë
  • Probleme me tretjen
  • Dhimbje të kraharorit

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here