Kryefaqja Aktualitet 14 viktima dhe 565 raste të reja nga Covid-19 në Shqipëri

14 viktima dhe 565 raste të reja nga Covid-19 në Shqipëri

0
Shpërndaje

14 të vdekur dhe 565 raste të reja nga Covid-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit.

Vijon…

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here