Kryefaqja Aktualitet 30-vjeçarja humb jetën në maternitet, mjekët: Pësoi infarkt

30-vjeçarja humb jetën në maternitet, mjekët: Pësoi infarkt

0
Shpërndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Vlorë. Një nënë 30-vjeçare, e cila po sillte në jetë foshnjen e saj, ka ndërruar jetë në sallën e operacionit.

Mjekët bëjnë me dije se 30-vjeçares i ka rënë infarkt gjatë lindjes, dhe sipas tyre kjo është arsyeja se përse e reja ka ndërruar jetë. Fatmirësisht foshnja ka ardhur në jetë, por pa mundur të shpëtojë e ëma. Grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here