Kryefaqja Mjekësi Alternative 8 ushqimet që kurojnë problemet e mëlçisë

8 ushqimet që kurojnë problemet e mëlçisë

0
Shpërndaje

Përgatiti: Blertina Koka

Mëlçia luan rol kyç në funksionin fiziologjik të trupit. Ajo na shpëton nga helmet e përditshme dhe ndihmon tretjen e ushqimit. Është laboratori kryesor i përpunimit të lëndës së parë.
Por, mos harroni, mëlçia është një organ që fal, por ka limitet e saj!

Ja cilat janë 8 ushqimet që kurojnë problemet e mëlçisë.

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here