Kryefaqja Lajm kryesor Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë

Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë

0
Shpërndaje

Ami dhe Ermali sapo u bënë prindër të një vajze.  Lajmin e gëzueshëm Ermali e dha nëpërmjet Facebook, ku ka ndarë një foto me pjesëtaren më të re të familjes.

“Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhe me një vajzë…”, shkruan Ermali.

Si vogëlushja ashtu edhe Ami duken në gjendje te mirë shëndetësore. Vajza është fëmija e dytë e çiftit, pas djalit 4-vjeçar, Joelit./ Shendeti.com.al

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here