Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Neurologji Dr. Armand Shehu

Dr. Armand Shehu

1
Shpërndaje

Neuro-pediatër

QSUT “Nënë Tereza”

Cel: 068 20 16 126/ 067 20 68 255/ 066 27 72 482

E-mail: armandshehu74@yahoo.com

Shpërndaje
Artikulli MëparshëmDr. Albana Lufi
Artikulli TjetërDr. Rezar Deveja

1 Koment

  1. me fal per shqetsimin .kam patur mundese ekuilibri ,marrje mendesh ,nga grafia duket pak spoliatroze fillestare ,kam marre nje mjekim me surum monitol ,dhe hapa vasoserc 24mg ,etol ,por pas mjekimit me eshte larguar mungesa e ekuilibrit por akoma kam shqetesim ne pjesen e qafes, dhe probleme me gjumin naten, humori nuk me ka ardhe akoma si me pare ,ju lutem me jepni ndonje mendim tuajin ne lidhje me kete me respekt .

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here