Kryefaqja Aktualitet Çelësi i bukurisë, 8 gota ujë në ditë

Çelësi i bukurisë, 8 gota ujë në ditë

0
Shpërndaje

iiiii2

Yjet dhe njerëzit e ekranit thonë shpesh se si sekret bukurie kanë pirjen e ujit dhe një grua e ka vërtetuar këtë.

Një avokate Sabrina Bachai ka thënë për ABC News se ajo është inspiruar nga një vajzë që pa në Instagram me lëkurë dhe flokë të bukur e cila thoshte se sekreti i saj i bukurisë ishte konsumimi i shumtë i ujit.

E nisur nga kjo, avokatja ka pirë për një javë nga 8 gota ujë në ditë dhe rezultaten e saj kanë qënë të jashtëzakonshme.

Përveç se ka rënë në peshë, lëkura e saj është ndjerë më e freskët dhe më e pastër.

 

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here