Kryefaqja Dieta Doni të bini në peshë? Ja 5 zakone për t’u ndryshuar!

Doni të bini në peshë? Ja 5 zakone për t’u ndryshuar!

0
Shpërndaje

Nëse e keni vendosur që të humbisni kilogramët e tepërt dhe të mbani trupin në formë, dietologia Blerina Bombaj ju sugjeron që të hiqni dorë nga këto zakone të ngrënies sa më shpejt të jetë e mundur:

 1. E ngrëna shpejt
  2. E “fshira” e pjatës
  3. E ngrëna në këmbë
  4. E ngrëna kur s’ke uri
  5. E ngrëna vetëm 1 herë në ditë
  6. E ngrëna gjithmonë e një ëmbëlsire

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here