Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj ORL Dr. Anjeza Kuçi

Dr. Anjeza Kuçi

7
Shpërndaje
Dr. Anjeza Kuçi duke folur për shendeti.com.al

Anjeza KuciOtorinolaringologe (ORL)

Kirurge e kokës dhe qafës

Ekzaminim i vertigos me videonistagmografi

Specializim për audivestibulometri në Vertigo-Academy “Modena Itali”

Tel: 067 40 90 843

7 Komente

 1. Miredita
  kam vajzen anen 17 vjwce dhe ka nje vrime ne vesh .mjeket na lane dy muaj se mos mbyllet vete gje e cila nuk ndodhi tani na kane rekomanduar qe te bejne operacion
  a ka ndo nje metode tjeter pervec operacionit qe te mbyllet vrima e veshit ju falimenderit
  kemi caktuar dhe daten e operacionit e cila eshte data 26 nendor
  ju lutem jepni mendimin tuaj sa me shpejt me qellim qe te anullojme operacionin
  ju falimenderit qe harxhuat kohen tuaj e leximin e ketij mesazhi

 2. Ckemi, kam problem me veshet, se me japin njefare zhurme apo fishkellime, kjo gje ka rreth 1vit e gjysem, kam qene tek 2 doktora, dhe kam bere audiogramen, test alergjie, test yndyre ne gjak dhe kane dale gjitha ne rregull, fishkellimen e kam ne veshin e djatht dhe nganjeher ne 2veshet,me shum me bezdis kur eshte qetesi, me degjimin skam aspak problem, se bera audiogramen, kam perdor cinarizine se tha doktori mund te jete nervore, por prap pa rezultat, dyll ne vesh nuk kam, se di ku mund te jete problemi, ambjente me zhurme nuk frekuentoj, pervec se dasma, doktori tha do te kaloje vetvetiu edhe pse mund te vonoje disa kohe, mbase edhe nje vit,, para 2 a 3 vitesh kam pas perdor kufje me magnet ne provime(i perdorin shum studenta) jane 2 zare te vegjel rreth 2mm qe futen thelle ne vesh, por sbesoj te kene shkaktu ndonje problem keto, sepse doktori tha qe nuk kam as infeksione dhe as dyll ne vesh,, qa mund te bej, ju lutem me ndihmoni me kete problem, kam pas kalu edhe periudha te gjata stresi gjate shkolles

 3. Prsh dr.anjeza kuci un kam mamin semure me marramendje dhe te vjella ajo sa te ngrihet nga krevati vetem vjell e cuam ne spital atje i ben 1serum i dhan disa ilace dhe i than eshte semundja veshit te mesit dhe per 3 4 dot do behesh mire ajo po ben 5 dit dhe akoma njesoj eshte mund te me ktheni nje pergjigje faleminderit

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here