Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Psikiatri Dr. Jashar Demiri

Dr. Jashar Demiri

3
Shpërndaje

Emri: Jashar Demiri

Specialiteti: Psikolog Klinik

Telefon: 069 22 55 562

CV: Dr.Jashar Demiri është psikolog klinik prej më shumë se 20 vitesh. Ai gjithashtu është autor i disa librave, si dhe lektor në disa universitete jopublike.  Ka kryer një sërë specializimesh jasht duke nisur nga i pari në Universitetin e Varshavës në vitin 1992, gjer tek ai i fundit në Londër për psikologjinë e fëmijës. Ndërkoh që ka qënë pjesë e shumë konferencave ndërkombëtare me psikologë nga vende të ndryshme të botës.

 

3 Komente

 1. Pershendetje Zoteri Doktor,
  E kom nje pyetje, kom perdorur opipram Antidepresiv
  kisha disa sterngime dhe Stress.Mire Po mjeku familiar
  ketu ne Gjermani me shkroj Antidepresiv.A mundet prej
  Antidepresiv me u ba Depression.
  Me ndihmo me jep kshill.
  Kam depression mesatar dhe mendoj se eshte shkaktuar nga barna Opipram.Pershendetje Mahmud.

 2. Prsh. Doktor jam nji djal 24 vjec jetoj ne gjermani dhe me ka kapur nji ankth pa asnji arsye dhe spo dal dot prej tij me jepti nji shpjegim si mund te dal prej ti sepse me kap ne stomak dhe nuk ha buk dot ka raste e vjell ate qe ha kam ber analiza dhe kam mar kokrra per barkun po asnji gje nuk ndryshon a mund te me thoni dicka ose nji zgjidhje tme jepni

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here