Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Kardiologji Dr. Mihal Tase

Dr. Mihal Tase

1
Shpërndaje

Tel: 069 23 78 639 (mobile)

1 Koment

  1. Pershendetje dr.Mihal Tase !
    Kam disa shqetesime qe mendoj se kane te bejne me zemren si rrahje te forta dhe te shpeshta,dhimbje ne kraharor,mpirje te gishterinjve te dores se majte si dhe nxirje te eneve te gjakut (me nxihet dora).
    Ju lutem me ndihmoni me nje pergjigjie tuajen.
    faleminderit

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here