Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Alergologji Dr. Mira Xhixha

Dr. Mira Xhixha

2
Shpërndaje

Dr. Mira XhixhaMira Xhixha

Tel: 069 21 78210

Email: miraxhixha@yahoo.com

Specializimi: Alergologji

Dr. Mira Xhixha është mjeke alergologe pranë Poliklinikës Qendrore që prej vitit 1999.

Më parë ajo ka punuar edhe si mjeke e përgjithshme (2 vjet ) dhe mjeke pediatre (4 vjet) po në kryeqytet, duke numëruar kështu plot 23 vjet në ushtrimin e profesionit të saj si mjeke.

2 Komente

  1. Pershendetje doktoresh, deshta me ja u ba nje pyetje,ne pranver vitin e kaluar kam pas probleme me kruarje ne kembe permbi gju aty ku ferkohen kembet ne mes veti, sidomos naten dhe mengjes kam kruarje , tani aty ku po e kruj po me behen te nxira si mu vra, kam ba analiza po kurgja sme ka dal. Nje Dr me qiti nje mast Lioton me ly, qateher mu hjek, po prap tash mu ka lajmru njejt si ne pranver ,nuk po muj me dit shkakun pse, ose ndoshta eshte se kam problem edhe shprazjen e fshikzes se urines, ndoshta marr infeksion prej aty. Shpresoj qe te me tregoni qa me vepru.

  2. Jam diagnostifikuar me helikobakter dhe si pasoje e kesaj fytyra me eshte infektuar tejmase . Cfare me preferoni edhe pse mjekja me dha acid boric dhe nje kreme e quajtur AFLODERM

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here