Kryefaqja Gjeni mjekun tuaj Endokrinologji Dr. Petrit Hoxha

Dr. Petrit Hoxha

3
Shpërndaje

Shef i shërbimit të Diabetologjisë në Pediatrinë e QSUT-së

Telefon: 0689030903

3 Komente

  1. Pershendetje, Provova te ju kontaktoj ne numrin e publikuar por nuk arrita.

    Ajo qka desha une ishte te caktoja nje termin per vizit , kame djalin 4.5vjet eshte i lindur ne javen e 34 kishte peshe 2.360 dhe gajtesi 43cm nuk ishe asnje problem, ajo qe une deshta te verifiko eshte gjatesia e tije tani eshte 1cm nen minimalen per moshe po ashtu edhe me peshe edhe pse psiqikisht mendoj qe eshte mir ka folur shume heret tani flet bukur ka logjik te mir ka imagjanat te jashtzakosnhme. edhe pse edhe une jam shtatshkurt mendoj qe eshte pak gjenetike e ka nje lloj “gjander” te fryer ne qaf i leviz mjeket pediater ketu tek ne me kane thene qe osht normale une duha ta heki merakun sepse dyshoj mos eshte ajo qe e ndalon djalin per tu ritur fizikisht

    Faliminderit shume, pres pergjigje nga ana juaj edhe informate qi mund te takohemi direkt

  2. Pershendetje desha. Me ju pyt gjar mistracioneve te fundit dmth. Qe mqendrojn 4 dit edhe dy dit e fundit ke bere. Mardhenje seksuale anale edhe. Eshte derdh mrenda. A mundet me met shtatzere edhe pse. Jam e virgjer

LËR NJË MESAZH

Please enter your comment!
Please enter your name here